Відгуки

 • Юлия Макарцева

  Посмішка – сліпучий індикатор нашої радості, щастя, привабливості. На жаль, природа не наділила мене цим даром, посміхатися відкрито і вільно. На щастя, сучасні брекет-системи і уважний, турботливий лікар допомогли знайти такий скарб. Мій хлопець каже, що він готовий заради цієї посмішки на все!))

  Підкручування лігатурної системи перетворилося на приємний ритуал, оскільки Олександр Володимирович закоханий у свою роботу, має багато цікавих захоплень, спілкуватися було легко і приємно.

  Коли підійшов час знімати систему, навіть шкода було з нею розлучатися, зберегла брекетик на пам’ять)).

  Можу з упевненістю сказати, що лікування в ортодонта змінило мене, зробило більш товариською і відкритою, я перестала себе соромитися. А характер – це доля, тому я дуже, дуже вдячна винахідникам брекет-систем і лікарю, який розкрив у мені реготушку-посміховицю!

  З найкращими побажаннями, Макарцева Юлія

  *

  Улыбка – ослепительный индикатор нашей радости, счастья, привлекательности. Увы, природа не наделила меня этим даром, улыбаться открыто и свободно. К счастью, современные брекет-системы и внимательный, заботливый доктор помогли обрести такое сокровище. Мой парень говорит, что он готов ради этой улыбки на все!))

  Подкручивание лигатурной системы превратилось в приятный ритуал, так как Александр Владимирович влюблен в свою работу, имеет много интересных увлечений, общаться было легко и приятно.

  Когда подошло время снимать систему, даже жаль было с ней расставаться, сохранила брекетик на память)).

  Могу с уверенностью сказать, что лечение у ортодонта изменило меня, сделало более общительной и открытой, я перестала себя стесняться. А характер – это судьба, поэтому я очень, очень благодарна изобретателям брекет-систем и врачу, который раскрыл во мне хохотушку-улыбаку!

  С лучшими пожеланиями, Макарцева Юлия

 • Слюсаренко Оксана
  Людина, яка подарувала новий світ!

  Людина, яка подарувала новий світ!
  З самого дитинства соромилася своєї посмішки і ось у 26 років моя мрія збулася. До брекетів звикла швидко і тепер їх навіть не вистачає. Коли зняла побачила, як змінилося ставлення людей до мене. Тепер я постійно посміхаюся і не комплексую. Навіть найсумніший день змінюється, коли я бачу свою посмішку!

  Якщо ви ще в роздумах варто чи ні? Моя порада – варто! Олександр Володимирович – найкращий фахівець у цій галузі. Ви завжди будете оточені увагою та індивідуальним підходом. Ця людина зробить все, щоб ваша посмішка була найкраща!!!
  Олександре Володимировичу, моя любов і найкращі побажання для вас!!!)))))
  З повагою – Слюсаренко Оксана Володимирівна

  Translated with http://www.DeepL.com/Translator (free version)
  *

  Человек подаривший новый мир!

  С самого детства стеснялась своей улыбки и вот в 26 лет моя мечта сбылась. К брекетам привыкла быстро и теперь их даже не хватает. Когда сняла увидела, как изменилось отношение людей ко мне. Теперь я постоянно улыбаюсь и не комплексую. Даже самый грустный день меняется, когда я вижу свою улыбку!

  Если вы еще в раздумьях стоит или нет? Мой совет-стоит! Александр Владимирович-лучший специалист в этой области. Вы всегда будете окружены вниманием и индивидуальным подходом. Этот человек сделает все, чтобы ваша улыбка была самая лучшая!!!

  Александр Владимирович, моя любовь и самые лучшие пожелания для вас!!!)))

  С уважением- Слюсаренко Оксана Владимировна

 • Юлия Чижик Спасибі велике, Олександре Володимировичу! Я дуже довго наважувалася поставити брекети, але не вистачало сміливості. Під кінець ортодонтичного лікування навіть не хотіла знімати брекети, так як і сама звикла до них і всі мої близькі не уявляли мене без них. Але, коли Ви мені зняли брекети, я була в захваті). Вони варті того, що зараз у мене ідеально рівні зубки і білосніжна посмішка).

  Спасибі Вам велике, всім охочим буду Вас рекомендувати як відповідального професіонала у своїй справі).
  З повагою, Юлія Чижик.
  *
  Спасибо большое, Александр Владимирович! Я очень долго решалась поставить брекеты, но не хватало смелости. Под конец ортодонтического лечения даже не хотела снимать брекеты, так как и сама привыкла к ним и все мои близкие не представляли меня без них. Но, когда Вы мне сняли брекеты, я была в восторге). Они стоят того, что сейчас у меня идеально ровные зубки и белоснежная улыбка).

  Спасибо Вам большое, всем желающим буду Вас рекомендовать как ответственного профессионала в своем деле).
  С уважением, Юлия Чижик.

 • Желан НатальяВелике спасибі Олександру Камінському за рівненькі зубки і можливість частіше сяяти своєю чарівною посмішкою :)) Упродовж усього періоду дуже приємно було співпрацювати й отримувати допомогу та підказки щодо правильного носіння та догляду за брекетами.

  P.S. Коли отримуватиму свій перший “Оскар” замість подяки батькам, перше “Дякую” буде Вам, Олександре Володимировичу! 🙂 🙂 🙂

  З повагою, Наталія Желан (режисерка, організаторка, директорка event agency Jelan-Show, 27 років)
  *
  Большое спасибо Александру Каминскому за ровненькие зубки и возможность чаще блистать своей неотразимой улыбкой :)) На протяжении всего периода очень приятно было сотрудничать и получать помощь и подсказки относительно правильного ношения и ухода за брекетами.

  P.S. Когда буду получать свой первый “Оскар” вместо благодарности родителям, первое “Спасибо” будет Вам, Александр Владимирович! 🙂 🙂 🙂

  С уважением, Наталья Желан (режиссер, организатор, директор event agency Jelan-Show, 27 лет)

 • Це було довго і непросто, але воно того варте! Нарешті цей день настав!
  Спасибі вам велике за вашу роботу і терпіння!!!
  Дуже задоволена результатом!!!!!!!
  Дякую !!!
  Ще одна мрія – DONE!

  Рекомендую!!!

  Дука Олександра
  травень 2020
  *
  Это было долго и не просто но оно того стоило! Наконец-то этот день настал!
  Спасибо вам большое за вашу работу и терпение!!!
  Очень довольна результатом!!!!!!!
  Спасибо !!!
  Ещё одна мечта – DONE !

  Рекомендую!!!

  Дука Александра
  май 2020

 • Стучинская Виктория
  Камінський Олександр Володимирович це лікар із вродженими здібностями і талантом до своєї сфери діяльності.

  Зустріти такого ортодонта у своєму житті – це як виграти щасливий квиток, тому що хороших лікарів багато, але фахівців від Бога одиниці.

  Дивлячись на його спритність, професійне “чуття”, особливий підхід до пацієнтів, способи і методи лікування я точно можу сказати, що Камінський Олександр Володимирович працює за покликанням.
  Таке відчуття, що він знайшов у цьому світі свою місію. Рідко коли можна зустріти людину настільки віддану своїй професії. Це той самий “Доктор Айболить” із казки – добрий, уважний, чуйний, який зможе допомогти навіть у найскладніших випадках.

  Звичайно ж професіоналізм не приходить сам по собі, за ним стоїть велика праця. Олександр Володимирович безперервно розвивається, відвідує всеукраїнські та світові симпозіуми, конференції на тему ортодонтії, безперервно тримає руку на пульсі сучасних методик лікування. Високий рівень компетентності Олександра Володимировича неможливо переоцінити. Це безцінний ортодонт.

  Крім цього, Олександр Володимирович дійсно вкладає душу в кожного пацієнта. Це рідкість зустріти людину з такою теплотою і добротою.
  Курс лікування тривав майже 4 роки. За цей період Олександр Володимирович став уже рідним і улюбленим лікарем, до якого звертається не тільки наша сім’я, а й наші друзі та знайомі.

  У результаті курсу лікування Олександр Володимирович не просто подарував мені гарну посмішку, але він без перебільшення змінив моє життя. Крім естетичного боку і зміни зовнішнього вигляду зубного ряду і прикусу, “справжнім дивом” для мене стало те, що я нарешті можу повноцінно відчувати радість первісної функції зубів – відкушування і подрібнення їжі. Адже те, що для багатьох здається звичною справою, було для мене чужою. Раніше у мене змикалися тільки вісімки, якими я перетирала їжу, а відкушувала за допомогою затискання їжі між верхніми різцями і язиком.

  Велике спасибі і низький уклін Вам, Олександре Володимировичу, за Ваші старання і працю, вкладені в мою посмішку. Я дуже задоволена результатом і неймовірно щаслива, що доля привела мене 18.04.2016 р. саме до Вас.

  Якщо читач мого відгуку – пацієнт, який все-ще перебуває в пошуку свого ідеального ортодонта, то будьте впевнені, що обравши Олександра Володимировича, Ви опинитеся в надійних руках з 18 річним досвідом роботи (станом на 2020 р.).

  viktoriya_stuchynska
  05/2020

  *
  Каминский Александр Владимирович это доктор с врожденными способностями и талантом к своей сфере деятельности.

  Встретить такого ортодонта в своей жизни – это как выиграть счастливый билет, потому что хороших докторов много, но специалистов от Бога единицы.

  Смотря на его ловкость, профессиональное «чутье», особый подход к пациентам, способы и методы лечения я определенно могу сказать, что Каминский Александр Владимирович работает по призванию.
  Такое ощущение, что он нашёл в этом мире свою миссию. Редко когда можно встретить человека настолько преданного своей профессии. Это тот самый «Доктор Айболит» из сказки – добрый, внимательный, отзывчивый, который сможет помочь даже в самых сложных случаях.

  Конечно же профессионализм не приходит сам по себе, за ним стоит большой труд. Александр Владимирович непрерывно развивается, посещает всеукраинские и мировые симпозиумы, конференции на тему ортодонтии, непрерывно держит руку на пульсе современных методик лечения. Высокий уровень компетентности Александра Владимировича невозможно переоценить. Это бесценный ортодонт.

  Помимо этого, Александр Владимирович действительно вкладывает душу в каждого пациента. Это редкость встретить человека с такой теплотой и добротой.
  Курс лечения длился без малого 4 года. За этот период Александр Владимирович стал уже родным и любимым доктором, к которому обращается не только наша семья, но и наши друзья и знакомые.

  В результате курса лечения Александр Владимирович не просто подарил мне красивую улыбку, но он без преувеличения изменил мою жизнь. Помимо эстетической стороны и изменения внешнего вида зубного ряда и прикуса, «настоящим чудом» для меня стало то, что я наконец-то могу полноценно испытывать радость первоначальной функции зубов – откусывание и измельчение пищи. Ведь то, что для многих кажется привычным делом было для меня чуждой. Раньше у меня смыкались только восьмёрки, которыми я перетирала пищу, а откусывала с помощью зажимания еды между верхними резцами и языком.

  Большое спасибо и низкий поклон, Вам, Александр Владимирович, за Ваши старания и труд, вложенные в мою улыбку. Я очень довольна результатом и невероятно счастлива, что судьба привела меня 18.04.2016 г. именно к Вам.

  Если читатель моего отзыва – пациент, все-ещё находящийся в поиске своего идеального ортодонта, то будьте уверенны, что выбрав к Александра Владимировича, Вы окажетесь в надежных руках с 18 летним опытом работы (по состоянию на 2020 г.).

  viktoriya_stuchynska
  05/2020

 • Черкасова Юлия

  Усім хто вірить у мої рівні зуби присвячується!
  Я так довго шукала фото з посмішкою, щоб показати які в мене були зуби “до” брекетів.
  Тому що звикла рот тримати закритим, особливо коли бачила фотоапарат.
  Звісно, це все тільки в моїй голові було, і ніхто не сахався від моєї посмішки, але в голові сиділо щільненько.

  Не шкодую ні на секундочку.
  І раджу це робити раніше, ніж я ))))

  А всі хто зі славного міста Миколаєва і давно збирався зайнятися цим, настійно рекомендую чарівника @kaminskyy.ortodont
  Настільки професійних і відповідальних людей я ще не зустрічала.
  Не дякуйте, а робіть це вчасно!

  #ЧеркасоваЮлія 2020

  *
  Всем кто верит в мои ровные зубы посвящается!
  Я так долго искала фото с улыбкой, чтобы показать какие у меня были зубы «до» брекетов.
  Потому что привыкла рот держать закрытым, особенно когда видела фотоаппарат.
  Естественно это все только в моей голове было и никто не шарахался от моей улыбки, но в голове сидело плотненько.

  Не жалею ни на секундочку.
  И советую это делать раньше, чем я )))

  А все кто из славного города Николаева и давно собирался заняться этим, настоятельно рекомендую волшебника @kaminskyy.ortodont
  Настолько профессиональных и ответственных людей я ещё не встречала.
  Не благодарите, а делайте это вовремя!

  #ЧеркасоваЮлия 2020

 • настасия-Богородецкая
  Спасибі велике

  Олександру Володимировичу

  за красиву посмішку!

  Анастасія
  Богородицька,
  *серпень 2017
  *липень 2019
  *
  Спасибо большое

  Александру Владимировичу

  за красивую улыбку!

  Анастасия
  Богородицкая,
  *август 2017
  *июль 2019

 • Устимская-Татьяна
  Спасибі Вам велике, Олександре Володимировичу,
  за працю,
  професіоналізм
  і золоті руки!

  Ви здійснюєте мрії!!!

  Анітрохи не пошкодувала, що потрапила саме до Вас!!!

  Дякую за мою довгоочікувану посмішку))
  Устимська Тетяна *липень 2019
  *
  Спасибо Вам большое, Александр Владимирович,
  за труд,
  профессионализм
  и золотые руки!

  Вы осуществляете мечты!!

  Нисколечки не пожалела, что попала именно к Вам!!

  Спасибо за мою долгожданную улыбку))
  Устимская Татьяна *июль 2019

 • Давлятова-Даяна
  Олександр Володимирович ставив брекети моєму братові, і йому все дуже сподобалося, він залишився задоволений, і тому в мене не було сумнівів у виборі ортодонта.

  Я ні крапельки не пошкодувала, що звернулася саме до вас, Олександре Володимировичу))

  Зараз посміхаюся набагато частіше.

  Давлятова Даяна *травень 2019
  *
  Александр Владимирович ставил брекеты моему брату и ему все очень понравилось, он остался доволен и по этому у меня не было сомнений в выборе ортодонта.

  Я ни капельки не пожалела, что обратилась именно к вам Александр Владимирович))

  Сейчас улыбаюсь намного чаще 🙂

  Давлятова Даяна *май 2019

 • Петрушкова Дарья
  У мене були криві зуби і я соромилася посміхатися. Тому вирішила – потрібно ставити брекети.

  Серед багатьох ортодонтів вибрала Олександра Володимировича і жодного разу про це не пошкодувала.

  Встановлення брекетів було безболісним, і процес лікування не доставив особливого дискомфорту. До лікаря приходила раз на місяць для корекції.

  Тепер, по закінченню 1,5 років мої зуби не впізнати: вони рівні і я можу сміливо посміхатися.

  Спасибі Олександру Володимировичу за професіоналізм, вміння донести все простою мовою, чуйність і педантичність.

  Тепер моя посмішка має вигляд на 12 балів! Петрушкова Дар’я

  *
  У меня были кривые зубы и я стеснялась улыбаться. По этому решила – нужно ставить брекеты.

  Среди многих ортодонтов выбрала Александра Владимировича и не разу по этом не пожалела.

  Установка брекетов была безболезненной, и процесс лечения не доставил особого дискомфорта. К врачу приходила раз в месяц для коррекции.

  Теперь, по истечению 1,5 лет мои зубы не узнать: они ровные и я могу смело улыбаться.

  Спасибо Александру Владимировичу за профессионализм, умение донести все простым языком, отзывчивость и щепетильность.

  Теперь моя улыбка выглядит на 12 балов! Петрушкова Дарья

 • Мёд Ирина
  Минуло майже 10 років відтоді, як я лікувалася в Олександра Володимировича.

  Дуже вдячна за ідеальну посмішку для мене.

  У кожного своє поняття краси. Стоматолог виходить з такої формули: красиво те, що природно.

  Якщо Ви ще в пошуках “свого” стоматолога-ортодонта, то раджу звернутися на консультацію до Камінського О.В. Він знає, як зробити Вашу посмішку ідеальною саме для Вас.

  “Потрібно небагато, щоб викликати посмішку, і достатньо посмішки, щоб усе стало можливим”. ( фр.Жильбер Сесброн)

  Мед Ірина Миколаївна

  *
  Прошло почти 10 лет с тех пор, как я лечилась у Александра Владимировича.

  Очень благодарна за идеальную улыбку для меня.

  У каждого свое понятие красоты. Стоматолог исходит из следующей формулы: красиво то, что естественно.

  Если Вы еще в поисках “своего” стоматолога-ортодонта, то советую обратиться на консультацию к Каминскому А.В. Он знает, как сделать Вашу улыбку идеальной именно для Вас.

  “Нужно немного, чтобы вызвать улыбку, и достаточно улыбки, чтобы все стало возможным”. ( фр.Жильбер Сесброн)

  Мёд Ирина Николаевна

 • Шилина Ксения
  Ніколи не соромилася своєї посмішки, але прийшов момент, коли захотілося її довести до досконалості! І здійснила я це бажання завдяки Вам, Олександре Володимировичу!

  Дякую Вам за те, що процес лікування пролетів дуже швидко, а результат сподобався на всі 100!!! Ви під час прийому даруєте гарний настрій, і виходячи від Вас хочеться посміхатися і показувати всім свої блискучі брекети і яскраві резиночки!

  Тепер, коли лікування закінчено, мені буде дуже не вистачати наших зустрічей у Вашому супер-яскравому кабінеті, де завжди весело, світло і заряджаєшся позитивом.
  Усім, хто запитає, де мені подарували таку посмішку, я буду радісно казати: “У кабінеті у Камінського Олександра Володимировича!”

  Дякую за посмішку, з найкращими побажаннями – Шиліна Ксенія!

  *
  Никогда не стеснялась своей улыбки,но пришел момент,когда захотелось ее довести до совершенства! И осуществила я это желание благодаря Вам, Александр Владимирович!

  Спасибо Вам за то, что процесс лечения пролетел очень быстро,а результат понравился на все 100!! Вы во время приема Вы дарите хорошее настроение, и выходя от Вас хочется улыбаться и показывать всем свои сверкающие брекеты и яркие резиночки!

  Теперь,когда лечение окончено мне будет очень не хватать наших встреч в Вашем супер-ярком кабинете,где всегда весело, светло и заряжаешься позитивом.
  Всем, кто спросит, где мне подарили такую улыбку, я буду радостно говорить : ”В кабинете у Каминского Александра Владимировича!”

  Спасибо за улыбку,с наилучшими пожеланиями – Шилина Ксения!

 • Прокопова Дарина
  Від самого початку шалено боялася ставити брекети, оскільки була налякана багатьма розповідями знайомих про те, що це дуже боляче, не можна нічого їсти і взагалі процедура не з приємних, але Олександр Володимирович кардинально змінив мій погляд на лікування.

  Після першого відвідування пропав страх, завдяки впевненості та позитивному настрою лікаря, а після перших успіхів була щиро здивована тому, як все просто і легко, коли цим займається справжній професіонал. Тепер я можу спокійно посміхатися і бути впевненою в тому, що посмішка у мене ідеальна, завдяки Олександру Володимировичу)

  З повагою, Дарина Прокопова.

  *
  С самого начала безумно боялась ставить брекеты, так как была напугана многими рассказами знакомых о том, что это очень больно, нельзя ничего кушать и вообще процедура не из приятных, но Александр Владимирович кардинально изменил мой взгляд на лечение.

  После первого посещения пропал страх, благодаря уверенности и позитивному настрою врача, а после первых успехов была искренне удивлена тому, как все просто и легко, когда этим занимается настоящий профессионал. Теперь я могу спокойно улыбаться и быть уверена в том, что улыбка у меня идеальна, благодаря Александру Владимировичу)

  С уважением, Дарина Прокопова.

Залишити відповідь