Пам’ятка пацієнту після ортодонтичного лікування.

Отже, Ви закінчили активне ортодонтичне лікування, Вам зняли брекет-систему. Витрачено багато сил і засобів для досягнення гарної посмішки і рівних зубів. Щоб зберегти цей чудовий результат, необхідно докласти ще чимало зусиль. Адже подальший стан зубного ряду залежить тільки від Вас.

На жаль, із законами природи не посперечаєшся. Зуби мають “поганий характер”: погане вони пам’ятають довго, а хороше забувають швидко. Якщо ми їх не втримаємо в новому положенні, то ніщо не запобігатиме руху назад, до колишнього положення.

Ретейнер для збереження результату.

Вам буде виготовлено ретейнер – прозору знімну капу, яку необхідно носити в нічний час кілька років (а в деяких випадках і довічно).

 

Після відвідування лікаря стоматолога-терапевта, хірурга, ортопеда необхідно з’явитися на контрольний огляд до Вашого лікаря, оскільки після втручання в зубний ряд може знадобитися виготовлення нового ретейнера. У денний час необхідно зберігати капу в спеціальному контейнері, в недоступному для домашніх тварин і маленьких дітей місці.

Перший рік необхідно одягати ретейнер щоночі. Графік подальшого користування апаратом лікар визначає індивідуально для кожного пацієнта, залежно від стану зубного ряду. Через шість місяців, а надалі один раз на рік, необхідно відвідувати лікаря для контролю стану вашого зубного ряду. Приходити до лікаря необхідно з каппою, для перевірки її стану і правильності користування.

Якщо була необхідність у вирівнюванні зубів на двох щелепах, а пацієнт відмовився від роботи на другій щелепі, лікар не несе відповідальності за утримання результату.

 

Увага! У разі поломки капи необхідно терміново з’явитися до лікаря, для виготовлення нового апарату, оскільки пропуск у носінні може призвести до рецидиву (викривлення зубного ряду).

При недотриманні рекомендацій, лікар не несе відповідальності за рецидив!