Металеві брекет-системи – найдоступніші й універсальні брекети. І нехай вони не такі бажані, як сапфірові, все ж варто приділити їм увагу. Можливо, дізнавшись, які різновиди металевих брекетів існують на сьогодні, чим вони відрізняються один від одного, скільки коштують, ви оберете саме цю систему.
Види металевих брекет-систем
Класикою жанру вважається звичайна і всім нам знайома вестибулярна брекет-система з металу, яка кріпиться із зовнішнього боку зубів. На жаль, вона досить помітна і не вирізняється естетичністю. Виробники брекет-систем намагаються виправляти цей недолік, який стримує багатьох пацієнтів почати лікування. Так, деякі з них пропонують міні-брекети, які в кілька разів менші, ніж звичайні.
Як довго звикати до металевої брекет-системи?
Адаптація до носіння вестибулярної металевої брекет-системи вважається однією з найшвидших і найкомфортніших. У перші три дні пацієнт може відчувати головний біль, хворобливі відчуття в зубах, серйозний дискомфорт під час пережовування, ковтання і розмови. Однак, поступово організм звикає до чужорідного тіла і пацієнт практично перестає його помічати.
Догляд за металевими брекетами
Принципи догляду за металевими брекетами однакові для всіх їхніх різновидів. Після кожного прийому їжі рекомендується чистка за допомогою йоржика і механічної зубної щітки. Вранці та ввечері також можна використовувати суперфлоси для догляду за самими брекетами і зубними проміжками. Раз на три місяці необхідно відвідувати кабінет пародонтолога для глибокого очищення зубів. Обмеження в харчуванні зводяться до заборони на споживання жорстких продуктів, що тягнуться, які потенційно можуть пошкодити брекети або застрягти в них.
Ціна металевих брекетів у м. Миколаєві
Вартість металевих брекетів залежить від їхнього типу та виробника. Слід зазначити, що під час вибору брекет-системи слід орієнтуватися насамперед на вартість ортодонтичного лікування загалом, а не на ціну самих брекетів.